Van der Heijden 14.00 Dynamic DeLuxe Cabrio

Te koop
649.000
Bouwjaar 2009 Type Achter kajuit Lengte 14,30 m Breedte 4,50 m Hoogte 3,30 m Diepgang 1,30 m Slaapkamers 2
Locatie Ridderkerk Openen in Maps
Interesse gewekt? Bel direct

De Van der Heijden 14.00 Ferres uit 2009 verkeert in uitzonderlijke staat dankzij een recente, complete refit. Het schip is in 2025 volledig overgespoten in een hoogwaardig 2-componentensysteem en het teakdek is compleet gerenoveerd. Ook het interieur kreeg een frisse uitstraling met onder andere nieuwe wandbekleding en een vernieuwd dashboard.

Aan boord vindt u twee ruime hutten, een sfeervolle salon, een luxe keuken met granieten werkblad en Siemens-apparatuur, plus twee natte cellen met elektrisch toilet en douche. Comfort is verzekerd met Kabola centrale verwarming en airconditioning in de master cabin.

De techniek is dik in orde: Iveco 220 PK motor met ca. 1270 draaiuren, boeg- en hekschroef met draadloze bediening, Victron-energiesysteem en Fisher Panda generator. Navigatie en besturing verlopen eenvoudig via de complete Simrad-uitrusting met joystick.

Buiten biedt de Ferres royale leefruimte met een afsluitbare kuiptent, bimini en stijlvol zwemplateau. Dankzij de vele recente vernieuwingen is dit schip direct vaarklaar en klaar voor jarenlang zorgeloos vaarplezier.

Meer lezen
Algemene specificaties
  • Naam Ferres
  • Bouwjaar 2009
  • MerkVan der Heijden
  • Werf Van der Heijden Steel Yachts, Waalwijk
  • Gewicht 22.000 KG
  • Lengte 14.30m
  • Breedte 4.50m
  • Diepgang 1.30m
  • Doorvaarthoogte 3.30m
  • Motor Iveco, 6 cilinder type FPT N 67MNSM22, 220 PK met elektronische gashendel en draadloze afstandbediening van Hydronautica
  • Draaiuren ca. 1270 uren
  • Aandrijving Schroefas
  • Schroefas smering Watergesmeerd
  • Besturing Hydraulisch, ook met joystick van Simrad
  • Uitlaat Nat
  • Ramen Aluminium, dubbel glas, licht getint met thermisch onderbroken profielen
  • Brandstoftank Stalen tank, 1200 liter
  • Watertank RVS tank, 1000 liter
  • Vuilwatertank RVS tank, 206 liter
  • Materiaal staal
  • Rompvorm knikspant
  • Betimmering Kersen
  • Bekleding Gordijnen (rol) van 2019 van Luxafles, voor gordijnen van 2019, vloerbedekking en teak scheepsvloer in kombuis, in badkamer / toilet en kombuis: vloerverwarming, alcantara bekleding in salon en op dinette
  • Boegschroef Elektrisch 24V met draadloze afstandsbediening, Cupa
  • Hekschroef Elektrisch 24V met draadloze afstandsbediening, Cupa
  • Hutten 2
  • Slaapplaatsen 4
  • Keerkoppeling Twin Disk Hydraulisch
Elektrische installatie
  • Voltage 12/24/230V
  • Walstroom Ja
  • Walstroomkabel Ja
  • Acculader 24V-systeem, Victron 100A combi
  • Accesoire-accu's 4 x 180 Ah, AGM 2020
  • Boegschroefaccu 2 x 230 Ah
  • Hekschroefaccu 2 x 230 Ah
  • Startaccu 2 x 180 Ah, AGM 2020
  • Batterij monitor Victron met bluetooth 2025
  • Omvormer Victron 5000W combi
  • Aggregaat Fisher Panda 5 kVA 3000T
  • Dynamo Ja
  • Scheidingstrafo Victron
  • Accu watch Victron
Uitrusting dashboard
  • Toerenteller Gehele dashboard compleet vernieuwd 2025
  • Urenteller Ja
  • Temperatuurmeter Ja
  • Oliedrukmeter Akoestisch alarm bij stuurstand
  • Voltmeter Ja
  • GPS Simrad NX 40
  • Plotter Simrad NX 40
  • Log-/snelheidsmeter Simrad AP-20
  • Kompas Simrad AP-20
  • Marifoon Simrad AHS-81 en Cobra HH 150 portable
  • Navigatieverlichting Ja
  • Hoorn Ja
  • Ruitenwissers 3 x parallel
  • Automatische piloot Simrad FU-80 en afstandsbediening
  • Roerstandaanwijzer Ja
Keuken inrichting
  • Kooktoestel 4-pits keramisch kooktoestel, Bosch
  • Afzuigkap Vlakscherm Etna
  • Spoelbak en kraan Ja
  • Koelkast 2 x 120 liter + vriesvak en 1 x 80 liter met vriesvak in stuurhut
  • Magnetron AEG combi + grill en hetelucht
  • Vaatwasser Siemens
  • Wasmachine Was-/droogcombinatie, Siemens Wash & Dry S 12-52
  • Whirlpool RVS
  • Zwart granieten bladen
Natte cellen (2)
Toilet met nieuwe gesealde vloer
  • Toilet Separaat elektrisch toilet
  • Wastafel Ja
  • Bergmeubel Ja
Douche met nieuwe gesealde vloer
  • Douche Ja
  • Wastafel Ja
  • Bergmeubel Ja
Uitrusting exterieur
  • Zwemtrap RVS, twee draaitrappen naar zwemplateau
  • Bolders RVS
  • Anker RVS
  • Ankerlier Elektrisch bediend
  • Mast Aluminium radarmast, in kleur van opbouw, klapbaar
  • Sprayhood Kickspace bij stuurstand in sprayhood, geheel afsluitbare tent
  • Bimini Ja
  • Dekwaspomp Drinkwater 2x
  • Fenders RVS
  • Fenderhouders Deels geïntegreerd in RVS railing
  • Landvasten Ja
  • Stootrand RVS
  • Verfwerk 2-compenenten systeem gespoten 2025
  • Anti-fouling 2025
  • Stuurstoel en bijvaarderplek
  • Bakskisten Met teak belegd
  • Windschermen Aluminium
  • Zonnescreens rondom windschermen
  • Zonnescreens rondom salon
Accessoires / extra's
  • Verwarming Kabola met radiatoren
  • Airconditioning In master bedroom, refit 2023
  • Waterpomp 2023
  • Hydrofoor 2023
  • CE C
  • Televisie LG LCD op lift, Grundig LCD in mastercabin, LG in gastenhut
  • Geluidsinstallatie CD + JVC 2023
  • Brandblusser + automatische brandblusinstallatie in motorkamer
  • Vluchtluik 2x, beide met horren
  • Warmwater Kabola TAP
  • Salontafel
  • Salonverlichting en sfeerverlichting in salon
  • Isolatie
  • Bilgepomp
  • Bijboot Lodestar NS 290 2018 in nieuwe staat ter overname
  • Buitenboordmotor Yamaha F4BMH 4 PK 4 stroke in nieuwe staat ter overname
Afmetingen
  • Stahoogte salon 2,00 m
  • Stahoogte natte cellen 2,00 m
  • Stahoogte voorkajuit 2,00 m
  • Stahoogte hutten 2,00 m
  • Bed master cabin 1,60 x 2,00 m
  • Bedden in gastenhut 2 x 0,90 x 2,00 m
Disclaimer

De specificaties zijn volgens opgave eigenaar en/of fabrikant, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

The specifications are provided by the owner and/or manufacturer, no rights can be derived from this.

Die Angaben beziehen sich auf Eigentümer und / oder Hersteller, hieraus können keine Rechte abgeleitet werden.

Veelgestelde vragen

Vind antwoorden op je vragen over het kopen, bezichtigen en bezitten van je ideale boot, allemaal op één handige plek.

Hoe wordt de prijs van een boot bepaald?

De prijs van een boot wordt bepaald aan de hand van een grondige inspectie door onze makelaars. Hierbij kijken we naar factoren zoals het bouwjaar, merk, de lengte, de uitrusting, het onderhoudsverleden en de algemene conditie van de boot. Ook de marktwaarde wordt meegenomen in de bepaling van de prijs, waarbij we vergelijkbare boten in de markt analyseren om een eerlijke en competitieve prijs vast te stellen. Indien u uw schip snel wilt verkopen, kunnen we overwegen de prijs iets onder de marktwaarde te zetten. Dit resulteert vaak in een snellere verkoop, zodat u zich geen zorgen meer hoeft te maken over uw schip. Als een snelle verkoop noodzakelijk is, kunnen wij ook contact opnemen met handelaren/opkopers of uw schip naar een veiling brengen.

Is het mogelijk om een boot in te ruilen bij het aankopen van een nieuwe boot?

Wij ruilen in principe geen boten in, simpelweg omdat wij geen ligplaatsen hebben om ingeruilde jachten te stallen. Het komt wel eens voor dat een eigenaar een ruil wil overwegen, maar in de praktijk blijkt dit vaak ongewenst.

Welke garanties of certificeringen biedt Smits Jachtmakelaardij bij de aankoop van een boot?

Smits Jachtmakelaardij heeft meer dan 10 jaar ervaring in de watersport. Twee van onze makelaars zijn opgeleid aan de IVA in Driebergen en hebben uitgebreide ervaring in de branche. Daarnaast beschikken wij over een NBMS-certificaat. Omdat we tweedehands jachten verkopen, kunnen wij geen garantie geven op de jachten. Daarom raden wij altijd aan een keuring te laten uitvoeren door een onafhankelijke en gecertificeerd scheepsexpert, zodat u een uitgebreid beeld krijgt van de huidige technische staat van het jacht.

Wat betreft nieuwbouwjachten wordt er vanuit de werf standaard 2 jaar garantie gegeven.

Hoe kan ik een bezichtiging van een boot regelen?

Om een bezichtiging te regelen, kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier op onze website, per e-mail, via WhatsApp, of door te bellen naar ons kantoor. Vermeld de naam of het model van de boot die u wilt bezichtigen, zodat wij een geschikt tijdstip met u kunnen afspreken. Indien u meerdere jachten op één dag wilt bezichtigen, kunnen we dit vaak goed op elkaar afstemmen.

Wat zijn de stappen in het aankoopproces van een boot bij Smits Jachtmakelaardij?

Oriëntatie: Begin met het bekijken van ons online aanbod om een indruk te krijgen van de beschikbare boten. U kunt onze zoekfunctie gebruiken om te filteren op type, grootte, prijs en meer.

Contact opnemen: Neem contact met ons op via het online formulier, WhatsApp, telefoon of e-mail om een bezichtiging te plannen of eventuele aanvullende vragen te stellen.

Bezichtiging: Regel een bezichtiging om de boot persoonlijk te bekijken. Een van onze makelaars is hierbij altijd aanwezig. De eigenaar van het jacht kan ook aanwezig zijn om al uw vragen te beantwoorden.

Bod uitbrengen: Als de boot bevalt, kunt u een bod uitbrengen. Wij zullen namens u onderhandelen met de verkoper om tot een prijsakkoord te komen.

Contract: Bij overeenstemming stellen wij een koopcontract op dat door beide partijen wordt ondertekend.

Keuring: Wij adviseren een professionele keuring van de boot om de staat en eventuele gebreken vast te stellen.

Betaling en overdracht: Na de betaling wordt de boot officieel overgedragen, inclusief alle benodigde documentatie.

Interesse? Neem contact op met onze makelaar
René Smits
Je browser is verouderd

We zien dat je een oude versie van Internet Explorer gebruikt. We raden aan je browser te updaten.