De prijs van een boot wordt bepaald aan de hand van een grondige inspectie door onze makelaars. Hierbij kijken we naar factoren zoals het bouwjaar, merk, de lengte, de uitrusting, het onderhoudsverleden en de algemene conditie van de boot. Ook de marktwaarde wordt meegenomen in de bepaling van de prijs, waarbij we vergelijkbare boten in de markt analyseren om een eerlijke en competitieve prijs vast te stellen. Indien u uw schip snel wilt verkopen, kunnen we overwegen de prijs iets onder de marktwaarde te zetten. Dit resulteert vaak in een snellere verkoop, zodat u zich geen zorgen meer hoeft te maken over uw schip. Als een snelle verkoop noodzakelijk is, kunnen wij ook contact opnemen met handelaren/opkopers of uw schip naar een veiling brengen.
Rego Fury 10.10 OK
Ruime, perfect onderhouden en recent in 2 componenten gespoten Rego Fury met massief teakhouten (blond) aftimmering door de werf. Grote open kuip met tweede stuurstand, spiegeldeur en nieuwe kuiptent. Zeer ruime salon met L-vormige bank en kombuis. Stuurstand met stuurbank. In de masterbedroom een Frans bed en een hut met 2-persoons bed. Met zeer lage doorvaarthoogte van 2.38 meter. Douche en elektrisch toilet en veel kastruimte.
Jacht is recent gespoten in grijs metallic lak, opbouw in hoogglans wit.
- Naam Slagbaai
- Bouwjaar 2009
- Werf Rego Watersport, Lelystad
- Gewicht 9000 KG
- Lengte 10.10m
- Breedte 3.60m
- Diepgang 0.90m
- Doorvaarthoogte 2.38m
- Motor Yanmar 4JH4 AE diesel 56 PK 4 cilinder, isolatie motorruimte 2023
- Slaapplaatsen 4
- Draaiuren 1560 uren
- Aandrijving Schroefas met flexibele koppeling/homokineet met stuwdruklager van Aquadrive
- Schroefas smering Watergesmeerd
- Besturing Dubbele hydraulische besturing 1 in salon 1 in kuip
- Uitlaat Natte uitlaat
- Ramen Aluminium dubbel glas
- Brandstoftank Stalen tank, 500 liter
- Watertank Kunststof tank, 390 liter
- Vuilwatertank Kunststof tank, 100 liter
- Materiaal staal
- Rompvorm multi-knikspant
- Betimmering Blond teak massief met massief lijstwerk, vloeren teak met essen bies
- Bekleding Blauwe stoffen bekleding en kussenset in kuip 2021
- Boegschroef Vetus 12V 75 kGF
- Romp met 4 gangen, zeer stabiel materiaal romp 5 mm opbouw 4 mm
- Voltage 12/230V
- Walstroom Ja
- Walstroomkabel Ja
- Acculader Victron MultiPlus 70A Combi 2024
- Accesoire-accu's 2 x 230 Ah 2022
- Boegschroefaccu 230 Ah 2023
- Startaccu 85 Ah
- Batterij monitor Vetus
- Omvormer Victron MultiPlus 1600W Combi 2024
- Dynamo Ja
- Zonnepanelen 2 x 120W met Victron MPPT 100 / 30 regelaar 2024
- Accuwacht Victyron
- Victron Cerbo GX elektrisch systeem volledig remote af te lezen 2024
- Toerenteller Ja
- Urenteller Ja
- Temperatuurmeter Ja
- Oliedrukmeter Ja
- Voltmeter Ja
- Dieseltankmeter Ja
- Watertankmeter Ja
- Vuilwatertankmeter Ja
- Dieptemeter Navman 3100S
- GPS Android notebook met Stentec nivigatie software op NMEA 2000 netwerk via Wifi
- Plotter Androit notebook met Stentec nivigatie software op NMEA 2000 netwerk via Wifi
- Log-/snelheidsmeter Navman 3100S
- Marifoon Icom 2017
- Navigatieverlichting Ja
- Hoorn Ja
- Ruitenwissers 3 x parallel met interval
- Automatische piloot Simrad met draadloze afstandsbediening en GPS kompas
- AIS Watch Eye AIS transponder en antenne splitter 2020
- Roerstandaanwijzer VDO
- Shipmodule Miniplex-3 NMEA Wifi multiplexer 2020
- Teltonika 4G router boordnetwerk voor ethernet verbinding
- Kooktoestel 2-pits gas RVS Zanussi
- Spoelbak en kraan Ja
- Koelkast 130 liter met vriesvak en compressor
- Ventilator
- Uitschuifbare werkplank
- Hoogte 1.90m
- Toilet Elektrisch
- Douche Ja
- Wastafel Ja
- Bergmeubel Ja
- Dek Staal met antislip
- Kuip Staal met teak belegd
- Zwemplateau Staal met teak belegd
- Zwemtrap RVS
- Handrailing RVS
- Bolders RVS
- Anker RVS met 20 meter ketting
- Ankerlier elektrisch
- Mast RVS
- Buitendouche Ja
- Davits RVS, uitneembaar
- Kuiptent 2021, wintertent en oude kuiptent aanwezig
- Dekwaspomp Ja
- Fenders en twee bolfenders
- Landvasten Ja
- Stootrand RVS
- Verfwerk 2023 2 componenten systeem gespoten
- Anti-fouling 2023
- Gasbun met 2 gasflessen
- 2 Teakhouten deuren naar salon
- Zijbolders RVS
- RVS stootrand
- Boiler 40 liter
- Verwarming Autotherm hetelucht 2 kW op diesel
- Waterpomp Ja
- Hydrofoor Ja
- Lenspomp 2 automatisch 1 handbediend
- CE B
- Buitenkussens Ja
- Brandblusser en automatisch brandblusinstallatie in motorruimte
- Zonnescreens met magneten
- Spiegeldeur
- LED verlichting met vloer/kuipverlichting
- Dekwaspomp
- Stahoogte salon 2,00 m
- Stahoogte natte cellen 1,95 m
- Stahoogte voorkajuit 1,90 m
- Stahoogte hutten 1,90 m
- Bed master cabin 1,60 x 2,00 m
- Bedden in gastenhut 1,50 x 2,00 m
De specificaties zijn volgens opgave eigenaar en/of fabrikant, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
The specifications are provided by the owner and/or manufacturer, no rights can be derived from this.
Die Angaben beziehen sich auf EigentĆ¼mer und / oder Hersteller, hieraus kƶnnen keine Rechte abgeleitet werden.
Veelgestelde vragen
Vind antwoorden op je vragen over het kopen, bezichtigen en bezitten van je ideale boot, allemaal op Ć©Ć©n handige plek.
Wij ruilen in principe geen boten in, simpelweg omdat wij geen ligplaatsen hebben om ingeruilde jachten te stallen. Het komt wel eens voor dat een eigenaar een ruil wil overwegen, maar in de praktijk blijkt dit vaak ongewenst.
Smits Jachtmakelaardij heeft meer dan 10 jaar ervaring in de watersport. Twee van onze makelaars zijn opgeleid aan de IVA in Driebergen en hebben uitgebreide ervaring in de branche. Daarnaast beschikken wij over een NMBS-certificaat. Omdat we tweedehands jachten verkopen, kunnen wij geen garantie geven op de jachten. Daarom raden wij altijd aan een keuring te laten uitvoeren door een onafhankelijke en gecertificeerd scheepsexpert, zodat u een uitgebreid beeld krijgt van de huidige technische staat van het jacht.
Wat betreft nieuwbouwjachten wordt er vanuit de werf standaard 2 jaar garantie gegeven.
Om een bezichtiging te regelen, kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier op onze website, per e-mail, via WhatsApp, of door te bellen naar ons kantoor. Vermeld de naam of het model van de boot die u wilt bezichtigen, zodat wij een geschikt tijdstip met u kunnen afspreken. Indien u meerdere jachten op Ć©Ć©n dag wilt bezichtigen, kunnen we dit vaak goed op elkaar afstemmen.
Oriƫntatie: Begin met het bekijken van ons online aanbod om een indruk te krijgen van de beschikbare boten. U kunt onze zoekfunctie gebruiken om te filteren op type, grootte, prijs en meer.
Contact opnemen: Neem contact met ons op via het online formulier, WhatsApp, telefoon of e-mail om een bezichtiging te plannen of eventuele aanvullende vragen te stellen.
Bezichtiging: Regel een bezichtiging om de boot persoonlijk te bekijken. Een van onze makelaars is hierbij altijd aanwezig. De eigenaar van het jacht kan ook aanwezig zijn om al uw vragen te beantwoorden.
Bod uitbrengen: Als de boot bevalt, kunt u een bod uitbrengen. Wij zullen namens u onderhandelen met de verkoper om tot een prijsakkoord te komen.
Contract: Bij overeenstemming stellen wij een koopcontract op dat door beide partijen wordt ondertekend.
Keuring: Wij adviseren een professionele keuring van de boot om de staat en eventuele gebreken vast te stellen.
Betaling en overdracht: Na de betaling wordt de boot officieel overgedragen, inclusief alle benodigde documentatie.