Princess 415 FB

Te koop
99.500
Bouwjaar 1988 Type Flybridge Lengte 12,22 m Breedte 4,25 m Hoogte 3,45 m Diepgang 1,15 m Slaapkamers 2
Locatie Arnemuiden Openen in Maps
Interesse gewekt? Bel direct

Met moderne uitstraling ingerichte Princess 415 Flybridge met open kuip met kuipbank en zwemplateau met daarop massief teak.  Twee Volvo 306 PK dieselmotoren zorgen voor formidabele prestaties. Ruim kombuis met koelkast en een grote U-vormige bank zorgen samen met de 2 ruime slaapkamers en het aggregaat voor veel comfort aan boord en een fantastische vaarvakantie.

Jacht heeft een recente refit achter de rug en is vaarklaar.

Meer lezen
Algemene specificaties
  • Naam Jordy
  • Bouwjaar 1988
  • MerkPrincess
  • Werf Princess GB
  • Gewicht 12000 KG
  • Lengte 12.22m
  • Breedte 4.25m
  • Diepgang 1.15m
  • Doorvaarthoogte 3.45m
  • Motor 2 x Volvo TAMD-61A 306 PK turbodiesel 6 cilinder
  • Slaapplaatsen 4
  • Aandrijving Schroefassen
  • Schroefas smering Watergesmeerd
  • Besturing Dubbele hydraulische besturing
  • Uitlaat Natte uitlaten
  • Ramen Aluminium ramen enkel glas
  • Brandstoftank Stalen tank, 1200 liter
  • Watertank RVS tank, 600 liter
  • Materiaal polyester
  • Rompvorm v-bodem
  • Betimmering Massief teakhouten betimmering
  • Bekleding Nieuwe beige bekleding
  • Boegschroef Engbo 12V
Elektrische installatie
  • Voltage 12/230VV
  • Walstroom Ja
  • Walstroomkabel Ja
  • Acculader Victron MultPlus 80A combi 2025
  • Accesoire-accu's 2 x 260 Ah AGM
  • Boegschroefaccu 140 Ah
  • Startaccu 2 x 120 Ah
  • Batterij monitor Ja
  • Omvormer Victron MultPlus 2000W combi 2025
  • Dynamo Ja
  • Zonnepanelen 2 x 200W met regelaar
Uitrusting dashboard
  • Toerenteller Ja
  • Urenteller Ja
  • Temperatuurmeter Ja
  • Oliedrukmeter Ja
  • Voltmeter Ja
  • Amperemeter Ja
  • Dieseltankmeter Ja
  • Watertankmeter Ja
  • Dieptemeter Ja
  • GPS Lowrance
  • Log-/snelheidsmeter VDO
  • Kompas Plastimo
  • Marifoon Navico BT 6500
  • Navigatieverlichting Ja
  • Hoorn Ja
  • Trimplaten Ja
  • Zoeklicht Ja
  • Ruitenwissers 3 x parallel
  • Radar JRC 1000 MK II
  • Roerstandaanwijzer VDO
Keuken inrichting
  • Kooktoestel 3-pits gas op glas Can
  • Spoelbak en kraan Ja
  • Koelkast 2 x met vriesvak
  • Oven op gas
Natte cellen (1)
Gecombineerde douche/toiletruimte
  • Hoogte 1.95m
  • Toilet Elektrisch
  • Douche met thermostatische kraan
  • Wastafel Ja
  • Bergmeubel Ja
Uitrusting exterieur
  • Dek Polyester met anti-slip
  • Kuip Polyester met anti-slip
  • Zwemplateau Polyester met massief teak
  • Zwemtrap RVS
  • Handrailing RVS
  • Bolders RVS
  • Anker RVS
  • Ankerlier Elektrisch
  • Radarbeugel Polyester klapbaar
  • Buitendouche Ja
  • Bimini Ja
  • Fenders Ja
  • Fenderhouders RVS
  • Landvasten Ja
  • Stootrand RVS met rubber
  • Anti-fouling 2025
  • Gasbun Ja
Accessoires / extra's
  • Boiler 60 liter 2025
  • Verwarming Webasto hetelucht op diesel 5 kW
  • Waterpomp Ja
  • Hydrofoor Ja
  • Lenspomp Ja
  • CE Vrijgesteld
  • Televisie Salora 2 x LCD
  • Geluidsinstallatie Ja
  • Buitenkussens 2025 ook op flybridge
  • Brandblusser Ja
Afmetingen
  • Stahoogte salon 1,95 m
  • Stahoogte natte cellen 1,95 m
  • Stahoogte voorkajuit 1,95 m
  • Stahoogte hutten 1,95 m
  • Bed master cabin 1,60 x 2,00 m
  • Bedden in gastenhut 2 x 0,80 x 2,00 m
Disclaimer

De specificaties zijn volgens opgave eigenaar en/of fabrikant, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

The specifications are provided by the owner and/or manufacturer, no rights can be derived from this.

Die Angaben beziehen sich auf Eigentümer und / oder Hersteller, hieraus können keine Rechte abgeleitet werden.

Veelgestelde vragen

Vind antwoorden op je vragen over het kopen, bezichtigen en bezitten van je ideale boot, allemaal op één handige plek.

Hoe wordt de prijs van een boot bepaald?

De prijs van een boot wordt bepaald aan de hand van een grondige inspectie door onze makelaars. Hierbij kijken we naar factoren zoals het bouwjaar, merk, de lengte, de uitrusting, het onderhoudsverleden en de algemene conditie van de boot. Ook de marktwaarde wordt meegenomen in de bepaling van de prijs, waarbij we vergelijkbare boten in de markt analyseren om een eerlijke en competitieve prijs vast te stellen. Indien u uw schip snel wilt verkopen, kunnen we overwegen de prijs iets onder de marktwaarde te zetten. Dit resulteert vaak in een snellere verkoop, zodat u zich geen zorgen meer hoeft te maken over uw schip. Als een snelle verkoop noodzakelijk is, kunnen wij ook contact opnemen met handelaren/opkopers of uw schip naar een veiling brengen.

Is het mogelijk om een boot in te ruilen bij het aankopen van een nieuwe boot?

Wij ruilen in principe geen boten in, simpelweg omdat wij geen ligplaatsen hebben om ingeruilde jachten te stallen. Het komt wel eens voor dat een eigenaar een ruil wil overwegen, maar in de praktijk blijkt dit vaak ongewenst.

Welke garanties of certificeringen biedt Smits Jachtmakelaardij bij de aankoop van een boot?

Smits Jachtmakelaardij heeft meer dan 10 jaar ervaring in de watersport. Twee van onze makelaars zijn opgeleid aan de IVA in Driebergen en hebben uitgebreide ervaring in de branche. Daarnaast beschikken wij over een NBMS-certificaat. Omdat we tweedehands jachten verkopen, kunnen wij geen garantie geven op de jachten. Daarom raden wij altijd aan een keuring te laten uitvoeren door een onafhankelijke en gecertificeerd scheepsexpert, zodat u een uitgebreid beeld krijgt van de huidige technische staat van het jacht.

Wat betreft nieuwbouwjachten wordt er vanuit de werf standaard 2 jaar garantie gegeven.

Hoe kan ik een bezichtiging van een boot regelen?

Om een bezichtiging te regelen, kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier op onze website, per e-mail, via WhatsApp, of door te bellen naar ons kantoor. Vermeld de naam of het model van de boot die u wilt bezichtigen, zodat wij een geschikt tijdstip met u kunnen afspreken. Indien u meerdere jachten op één dag wilt bezichtigen, kunnen we dit vaak goed op elkaar afstemmen.

Wat zijn de stappen in het aankoopproces van een boot bij Smits Jachtmakelaardij?

Oriëntatie: Begin met het bekijken van ons online aanbod om een indruk te krijgen van de beschikbare boten. U kunt onze zoekfunctie gebruiken om te filteren op type, grootte, prijs en meer.

Contact opnemen: Neem contact met ons op via het online formulier, WhatsApp, telefoon of e-mail om een bezichtiging te plannen of eventuele aanvullende vragen te stellen.

Bezichtiging: Regel een bezichtiging om de boot persoonlijk te bekijken. Een van onze makelaars is hierbij altijd aanwezig. De eigenaar van het jacht kan ook aanwezig zijn om al uw vragen te beantwoorden.

Bod uitbrengen: Als de boot bevalt, kunt u een bod uitbrengen. Wij zullen namens u onderhandelen met de verkoper om tot een prijsakkoord te komen.

Contract: Bij overeenstemming stellen wij een koopcontract op dat door beide partijen wordt ondertekend.

Keuring: Wij adviseren een professionele keuring van de boot om de staat en eventuele gebreken vast te stellen.

Betaling en overdracht: Na de betaling wordt de boot officieel overgedragen, inclusief alle benodigde documentatie.

Interesse? Neem contact op met onze makelaar
René Smits
Je browser is verouderd

We zien dat je een oude versie van Internet Explorer gebruikt. We raden aan je browser te updaten.